Stok Kodu:  9017

Glows Silver Therapy Günlük Vücut (El ve Yüz) Bakım Kremi 50 ml

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
İNDİRİM!
16%
87,00 TL (KDV Dahil)
103,00 TL
Taksitli Fiyatı : 3xTaksit Bulunamadi
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 4,35 TL

GLOWS SILVER THERAPY GÜNLÜK VÜCUT BAKIM KREMİ kolloidal gümüş, üzüm çekirdeği yağı, mandalina yağı ve doğal nemlendiricilerin mandalina esansiyel yağı ile birleşimidir. Yüz ve eller dahil tüm vücutta kullanılabilir.

  • Kuruluğu gidermek için nemlendirir
  • Botanik özler ile pürüzsüzleştirir ve onarır
  • Kolloidal gümüş ile iyileştirir ve korur
  • Nazik, doğal türevli yağlar içeren tonlar
  • Akne oluşumunu engeller

Yatıştırıcı, nemlendirici rahatlama: Bu hafif nemlendirici ile susuz kalmış, tahriş olmuş cilde veda edin! Şeffaf, uygulaması kolay formül rahatsızlığı yatıştırmaya ve kuru hisseden alanları nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca, genellikle bazı akne tedavileriyle ilişkilendirilen kuruluğu gidermeye yardımcı olur.

Parlamayı azaltan formül, kopmaya eğilimli cildin çevresel stresten korunmasına yardımcı olur. Ultra hafif formül, gözenekleri tıkamadan uzun ömürlü mat bir görünüm sağlar. CleanInnova Teknolojisi cildin doğal mikrobiyomuyla çalışır. Üzüm çekirdeği yağı ve mandalina yağı, kirliliğin kopmaya eğilimli ciltler üzerindeki tahriş edici etkileriyle savaşır. Düzensiz cilt tonu görünümüne yol açabilecek UV ışınlarına karşı savunmaya yardımcı olur. Kolloidal gümüş cildi bir bariyer olarak korur. Üstün formülü sayesinde yoğun el dezenfektanlarının kullanımından kaynaklanan zararları engeller.

 

KULLANIMI: Gece gündüz tüm vücudunuzunda uygulayabilirsiniz. 15 saniye boyunca daireler çizerek hafifçe ovalayın. İhtiyaç duyduğunuzda tekrarlayın.

 

Not 1: Bu ürün bir ilaç değildir. Dermokozmetik bir üründür. Ürünü satınalmadan veya kullanmadan önce lütfen içeriğini kontrol ediniz. İçeriğinde alerjiniz olan bir madde bulunması halinde satın alıp kullanmayınız.

Not 2: Glows ürünlerinin kıvamları yağların özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Yapay kimyasal içerikli kremler gibi tek tip standart krem kıvamı olmaz. Toplanan bitkilerin, sıkılan yağların dönemsel olarak farklılıklar taşıması sebebiyle ürünlerin üretim lotları arasında da renk, koku ve kıvam farkları olabilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor