Stok Kodu:  9048

Glows Silver Therapy Çatlak Onarıcı Vücut Bakım Kremi 50 ml

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
İNDİRİM!
17%
99,00 TL (KDV Dahil)
119,99 TL
Taksitli Fiyatı : 3xTaksit Bulunamadi
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 4,95 TL

GLOWS SILVER THERAPY ÇATLAK ONARICI VÜCUT BAKIM KREMİ bitkisel yağlar ile güçlendirilmiş formüle sahiptir.. Soğuk sıkım yağlar ile kolloidal gümüş, tükenmiş ve çatlamış cildi yenilemeye yardımcı olmak için gereken tüm bileşenler ile bir araya geldi. Cildin iyileşmesini optimize etmeye yardımcı olmak için gerekli besinleri sağlar. Zengin doğal yağlar ve nemlendiriciler pürüzlü yüzeyleri ve çatlakları beslemek, yumuşatmak ve pürüzsüzleştirmek için çalışır.

Doğal kaynaklı bitkisel yağları, cildin kendi epidermal lipidlerine benzer lipid bileşimleri ile destekleyerek esnemesi için seçilmiştir. Özellikle kilo alımı esnasında cildin gerginleşmesi ile kaybolan elastikiyeti destekler, çatlak oluşumunun önüne geçer.

Glows Silver Therapy Çatlak Onarıcı Vücut Bakım Kremi, çatlakların önlenmesine yardımcı olmak için nemi cildinize hapseder. İçeriğindeki Vitamin A ve Vitamin E zengini yağlar ile cildi besleyerek esnekliğini arttırarak kilo alımı sırasında çatlamanın önüne geçer. Hamilelik sürecinin üçüncü ayından itibaren kullanıma başlanabilir ve emzirirken de devam edilebilir; bu nedenle anneler için mükemmeldir. Hamilelik dışında da hem kadınlar hem erkekler için kilo alımı esnasında çatlak oluşumunu engellemesi amacıyla kullanılması önerilir.

KURU ve ÇOK KURU CİLTLER İÇİN BAKIM  Çok kuru veya kronik kuru ciltler için de iyi bir yumuşatıcı ve nemlendiricidir. Katı ve kalın kaplaycı yapısı sayesinde kuru ciltlere uzun süreli yumuşaklık kazandırır ve nemin kaybolmasını engeller. Özellikle ellerde oluşan çatlamaların önüne geçer. Soğuk havanın verdiği zararların önüne geçer.

ÇOK AMAÇLI ONARICI   Birçok kuru ve tahriş olmuş bölgeye güvenle uygulanabilen çok amaçlı bir onarım kremidir. Cildinize oturan geleneksel kremlerin aksine, ipeksi yumuşak krem, kolloidal gümüş ve soğuk sıkım yağlar ile onarım sürecini hızlandırmak için cilt bariyerinin katmanlarına hızla emilir.

Glows Silver Therapy Çatlak Onarıcı Vücut Bakım Kremi, 12 haftalık kullanım sonrası çatlakların görünümünü azaltır, ölü hücrelerin yerini alan yeni hücreler ile daha sağlıklı bir cilde kavuşulur. G5 masajı ve derma-roller uygulamaları esnasında kullanılması ile hem düzelme süreci kısalır hem de çatlakların azalma oranı daha yüksek olur.

 

KULLANIMI: Her banyodan/duştan sonra veya günde 1-2 defa uygulamanız yeterlidir. Göğüs ve karın çevresi, iç ve dış bacak, kalça başta olmak üzere tüm vücuda gerekli miktarda uygulayın ve emilimi için hafifçe sürün.

G5 masajı ile destek: Haftada 2 seans G5 masajı sırasında önce Glows Silver Therapy Çatlak Onarıcı Vücut Bakım Kremi bölgeye uygulanır, sonrasında masaj yağı sürülerek masaja başlanır. Seans dışı günler, gerekli bölgelere el ile tatbik etmeye devam edilmesi tavsiye olunur.

Derma-roller ile destek: 4 haftada bir derma-roller uygulaması yapılması halinde, seans sonrası ve müteakip her gün gerekli bölgelere el ile tatbik edilmesi tavsiye olunur.

 

Not 1: Bu ürün bir ilaç değildir. Dermokozmetik bir üründür. Ürünü satınalmadan veya kullanmadan önce lütfen içeriğini kontrol ediniz. İçeriğinde alerjiniz olan bir madde bulunması halinde satın alıp kullanmayınız.

Not 2: Glows ürünlerinin kıvamları yağların özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Yapay kimyasal içerikli kremler gibi tek tip standart krem kıvamı olmaz. Toplanan bitkilerin, sıkılan yağların dönemsel olarak farklılıklar taşıması sebebiyle ürünlerin üretim lotları arasında da renk, koku ve kıvam farkları olabilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor