Hikayemiz


Denge Rezonans

Hekim ve dişhekimlerinin bir araya gelerek oluşturduğu küçük bir girişimci grup olarak 2014 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz 2017 yılında  Denge Rezonans Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak isim ve faaliyet alanı değişikliği ile ağırlıklı olarak sağlık ve kozmetik alanında hizmet vermeye odaklanmıştır. 

Genel olarak tamamlayıcı tıp alanında olmak üzere Biorezonans, Ozon terapi, Mezoterapi, Matrix inform, Andulasyon terapi gibi çeşitli alanlarda çalışmalarda bulunmaktayız. 

2019 senesinde de kolloidal gümüş üzerine çalışmalarımıza ağırlık verdik. Bu alanda, IMC Grup bünyesinde “temiz innovasyon çalışmaları” yapan CleanInnova Laboratuvarları ile dermokozmetik sahasında ortak bir Ar-Ge ve üretim çalışmasına başladık. Sonuçta da çeşitli ürün gruplarını piyasaya sunabilecek organizasyonu hayata geçirebildik.

Hepimizin bildiği gibi;

Bizleri kuşatan yaşam koşulları, modernlik adı altında pek çok kolaylığı önümüze sunmuş durumda. Artık bedenlerimizi eskisi gibi kullanmıyoruz, bedensel aktivite gerektiren pek çok iş, makineler tarafından yapılıyor. Beslenme şeklimiz tamamen sanayi tipi gıdalara dayalı hale geldi. Hastalandığımız zaman da derhal ilaçlar kullanarak bedenlerimizi bir yandan iyileştiriken bir yandan da zehirliyoruz.

Kısacası modern insan artık DENGESİNİ YİTİRDİ.

DENGE REZONANS olarak kişilerin özlerini farketmeleri ve kendilerindeki şifalanma gücünü keşfetmelerine yönelik çalışmalar  ve doğal ürünler için buradayız.

CleanInnova Laboratuvarları

“Temiz bir gelecek için ortaklık”

CleanInnova, 2009 yılından bu yana yüksek teknolojik temiz inovasyonları ve üretimleri gerçekleştirmektedir. İnovasyon odaklı yaklaşımımız, müşterilerimizin geleceklerini keşfetmelerine yardımcı olmak için tasarım düşüncesini kullanır. Müşterilerimiz için çığır açıcı yenilikler geliştirmeye ve sunmaya yardımcı olmak ve bunları daha hızlı ölçeklendirmek için sağlık ve yaşam bilimleri yenilik yeteneklerimizi bir dizi organizasyonel birimde bir araya getiriyoruz.

Merak, birlikte oluşturma ve işbirliği yoluyla girdi toplamak, tekrar doğaya dönüş için gereken tüm bileşenleri ve farklı grupları bir araya getirerek sağlık ve yaşam bilimleri yeniliklerini yönetiyoruz.

İnovasyon işimizin en önemli konusu gizliliktir. CleanInnova, dünyanın birçok yerinden birçok bilim insanı ve teknoloji uzmanıyla birlikte çalışır. Farklı pazar segmentlerindeki müşterilerimize, farklı uygulamalara ve ihtiyaçlara göre optimize edilmiş, özellikle özelleştirilmiş çözümler sağlayabiliyoruz. CleanInnova, iş ortaklarının ihtiyaçlarını dinamik olarak karşılar.

CleanInnova, doğa kaynaklı kimyasallar, nano kimyasallar, farmasötikler, kozmetikler, dermokozmetikler, ozon terapi aletleri üretim birimlerine ev sahipliği yapmaktadır.


Vizyonumuz

GLOWS olarak kaynakları hızla tükenen dünyamızda daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam için geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünler ve teknolojiler ile sürdürülebilir bir toplum bilincine sahip olarak toprak anamızın üstünde yeşil bir ayakizi bırakmak istiyoruz.

Bizim için “sürdürülebilir bir toplum bilinci” demek gelecek nesiller için sağlıkla yaşanabilecek bir dünya bırakma sorumluluğunda olmak; tüm çalışmaları geleceğe bırakılacak mirasın çevreyi ve kaynaklarımızı koruyarak sağlanabileceğini bilerek hareket etmek ve sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve teknolojiyi çözüm ortaklarımızla paylaşmak demektir.

Bu sebeple ürettiğimiz tüm ürünlerin insan, hayvan, malzeme, doğa ve kullanıcı dostu olmasına özen göstermekteyiz. Su kaynaklarını kirletmeyecek, doğada kolayca parçalanabilecek, enerji kaynaklarına zarar vermeyecek, güvenle uygulanabilir ve SADECE doğal kaynaklardan elde edilmiş hammaddeler kullanarak, hayvanlar üstünde denemeler ve testler yapmadan insanlığın yararına teknolojiler üzerinde çalışmaktayız.
 

Ekolojik ve Çevre Dostu Teknoloji

GLOWS ürünleri tamamen doğal kaynaklardan elde edilmiş hammaddeler ile imal edilmiş olup petro-kimyasallar, petro-solventler, yıpratıcı ve agresif kimyasallar, uzun süre kullanımlarda cilde ve sağlığa zarar verecek kimyasallar (SLS,SLES, paraben, formaldehit, amonyum, fosfat, nitrat ve amonyum türevi yıpratıcı ve agresif kimyasallar ile boyar maddeler) kullanılmamaktadır.

Çok kısa sürelerde doğada %100 parçalanabilen ürünler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Anti-allerjik, hızlı çözünen, hızlı parçalanan etken maddeler sayesinde doğanın ve su kaynaklarının korunması sağlanmaktadır. Kalıntısı doğaya karıştığında eko sistemi koruyan dermo kozmetik ürünleri ile çevre dostu teknolojiler üretmekteyiz.
 

Normlar ve standartlar

GLOWS, üretim, test ve uygulama esaslarını başta T.C. Sağlık Bakanlığının kozmetik ile ilgili kanun ve mevzuatı ile Avrupa (EU) Norm ve Standartlarını baz alarak uygulamakla beraber dünyanın belli başlı ülkelerinin de kanun ve mevzuatlarına uygun hareket etmektedir.